Usługi

Transport Do 3.5 Ton

Specjalizujemy się w transporcie zarówno w naszym kraju jak i w całej Europie, Skandynawii, a także Wielkiej Brytanii. Posiadamy auta do 10 miejsc paletowych, 23 m sześciennych. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia o dowolnym stopniu trudności. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, ustalając zakres działań z klientem, wdrażając go w plan przewozu i umożliwiając ciągłe monitorowanie postępów. Dbamy o stały kontakt z klientem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobrą i szybką organizację całego procesu związanego z transportem. 

Przeprowadzki Firm I Biur​

Nasza firma działa od lat. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w realizacji kompleksowych przeprowadzek. Realizacja każdej przeprowadzki wymaga profesjonalnego przygotowania oraz właściwego podejścia do zagadnienia. Szczególną wagę przywiązujemy do jak najlepszego zabezpieczenia powierzonych nam przedmiotów. Wykorzystujemy do tego celu koce, folię stretch, folię bąbelkową, kartony. Podczas transportu ładunek zabezpieczony jest pasami transportowymi. Lata praktyki świadczą o bezpiecznym przewożeniu powierzonej nam własności pod wskazany adres. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych. Powierzoną własność wnosimy we wskazane miejsce. Jeśli którakolwiek z rzeczy wymagała demontażu, w nowym miejscu złożymy ją ponownie.

OCP Przewoźnika​

Ubezpieczenie przewożonego towaru. Od chwili przyjęcia towaru od zlecającego transport do momentu jego przekazania odbiorcy, to właśnie my jesteśmy odpowiedzialni za ładunek. Rzeczy często przewożone są do odległych krajów, podczas transportu zmieniają się warunki atmosferyczne, a przedmioty zlecającego mogą zostać uszkodzone lub utracone. Zdążyć się również może, że towar nie zostanie dostarczony na czas z powodu jego kradzieży, uszkodzenia lub pożaru samochodu . To tylko wybrane powody, dla których posiadamy tą, jakże ważną dla zleceniodawcy polisę OCP. Jeśli w czasie transportu ładunek zostanie utracony albo uszkodzony, to odpowiedzialność finansową ponosi zakład ubezpieczeń, a zlecający otrzyma odszkodowanie.

transport ekspresowy

Nasza firma specjalizuje się w przewozach expressowych samochodami o ładowności do 1 tony. Oferujemy transport różnego rodzaju maszyn, przedmiotów o dużych, nietypowych rozmiarach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości branży doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy transport nienormatywny jest inny, dlatego wymaga indywidualnego i zarazem kompleksowego podejścia. Istotne znaczenie ma  organizacja załadunku i rozładunku oraz odpowiednie zabezpieczenie ładunku podczas transportu. Osoby, które korzystają z usług naszej firmy, mogą liczyć na profesjonalną obsługę transportową, którą gwarantują  wykwalifikowana kadra i zachowany najwyższy poziom wszystkich warunków bezpieczeństwa.